Lingwistyka - Forum Językoznawcze

Forum dla wszystkich zainteresowanych językiem i językami - językoznawstwo, lingwistyka


  • Index
  •  » Różne tematy
  •  » Rozliczanie tłumaczeń i korków zgodnie z prawem - Wiedza i Praktyka

#1 19-06-12 08:25:43

Masouka

Początkujący

Zarejestrowany: 19-06-12
Posty: 1
Punktów :   

Rozliczanie tłumaczeń i korków zgodnie z prawem - Wiedza i Praktyka

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na forum. W związku z licznymi zwolnieniami nauczycieli, które niestety nie ominęły także mnie, zaczęłam szukać informacji o tym jak rozpocząć własną działalność gospodarczą. Chciałam w legalny sposób udzielać korepetycji.

Interesowały mnie na początku materiały dotyczące prowadzenia księgowości, jak rozliczać się za korepetycje, itp. Pierwsze zeszyty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Okazało się, że nawet początkująca osoba z odrobiną chęci może szybko się zorientować w tym, co autorzy poradników mają do przekazania. Same poradniki są redagowane w bardzo przejrzysty sposób. Są takie jakie być powinne: rzeczowe, bez zbędnej kazuistyki – tylko to co ważne.

Forma dostarczania poradników i broszur też jest bardzo wygodna. Wiedza i Praktyka przesyła swoje materiały pocztą. Jeśli spodobał nam się produkt jest zawarta faktura, którą trzeba opłacić. W innym przypadku, żeby zrezygnować, wystarczy odesłać do wydawnictwa materiały i z głowy.

Offline

 
  • Index
  •  » Różne tematy
  •  » Rozliczanie tłumaczeń i korków zgodnie z prawem - Wiedza i Praktyka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora